Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2023, 22:57   #14
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Post trochę spuchł jak widać, więc macie co czytać. :v Przetorodrogowałem Was nieco, ale nic nie stoi Wam na przeszkodzie, abyście rozwinęli coś retrospekcyjnie w swoich postach (jak zawsze u mnie). Na audiencji Semiramis wywoła każde z Was przed szereg po kolei, abyście opowiedzieli jej o sobie w paru słowach - oprócz Świtezia, bo jego zna. Posty możecie zawiesić przy ponownym spotkaniu z resztą w ogrodach, jeśli taka Wasza wola, z ewentualnymi planami na resztę wieczoru (jeśli takie się nie pojawią, założę że wracacie do domu gościnnego i nie wyściubiacie stamtąd nosa przez noc). Mój kolejny post zamknie prolog i ruszymy w kierunku gór, szukać tego zaginionego miasta.

Nieco więcej info nt. Ward-Alsahry i Falhajy zostało przeze mnie wycięte, bo post i tak już był długi, ale pojawi się w następnym poście. Chyba, że zażyczycie sobie teraz, wtedy wystukam je tutaj, w komentarzach.

@Nanatar: arkana tarota nie istnieją w tym świecie, przynajmniej w tej formie, jaką my znamy. Odpowiednikiem tarota w uniwersum jest Harrow (nie mam pojęcia, jak tą nazwę tłumaczyć na polski :v). Przemyciłem jednak naszą wersję tarota w formie wspomnianej "Podróży Głupca", będącej w moim zamyśle ludową historią Imperium. Ta legenda mogła obrosnąć w ezoteryzm tam, skąd Świteź pochodzi, jeśli chciałbyś sięgnąć po arkana tarota przy pisaniu, ja Ci nie zabronię. Kontynent Casmaronu to w zasadzie pusta plama, niewiele o nim wiadomo, więc masz swobodę w tej kwestii.

Na razie tyle, chyba o niczym nie zapomniałem.

Termin do piątku 10.02 włącznie.
 
Aro jest offline