Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2023, 12:25   #1958
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dziś niestety musiałem pchnąć temat innej sesji. Odpis dla Was jutro.

EDIT:

Tak tylko dopytam, bo w planie w tym poście mam spotkanie z Antigenem, lub koniec dnia.

Pojawia się pytanie jak się do tego przygotowujecie? Czy w ogóle się decydujecie spotkać?

Zdanie na temat użycia Antigenu Arwyn przemyciła wcześniej. To jest bomba. Skuteczna, w walce z wampirami, ale może się okazać, że znajdziecie się w promieniu wybuchu i nic Wam nie pomoże.

Co zaś do pani weterynaż to poleci oczywiste rozwiązanie: Poczekać do rana. Blokady stoją tylko w nocy. Od 7:00 do 17:00 można przejechać autem osobowym bez kontroli. Oczywiście nie wchodzi to w grę dla wampira, no ale ona się nie domyśla, że Uta jest wampirem.

Co do pomysłu Tonego, to Arwyn bardzo nie chciałaby, żeby Tony ryzykował.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 07-02-2023 o 07:18.
Mi Raaz jest offline