Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2023, 04:38   #388
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Przepraszam za milczenie dochodzę powoli do siebie po chorobie spróbuje podpisywać i nadrobić zaległości po prostu bardzo mnie ścięło i nie miałem za bardzo czytać czy ogólnie myśleć większość czasu przesypiałem dalej jest ciężkawo ale postaram się wrócić do pisania na forum...

O ile Gobelin w ogóle żyje ? Zrozumiem jeżeli jego ścięło przez moje milczenie nie miałbym pretensji bo takie zasady były gry, na które się umawialiśmy "You knew the rules, and so did I...." - Parafrazując klasyka skoro ja przez problemy zdrowotne musiałem "give it up for a time" nie będę miał do nikogo pretensji za kicka i podziękuje za grę sesja naprawdę miodna zarówno od strony prowadzącego jak i współgraczy mogę tylko przeprosić bo nie sądziłem, że uroki kalectwa aż tak mną trzepną.
 
Brilchan jest offline