Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2023, 16:17   #153
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
OK, skupiłem się w poście na spotkaniu z księgową, bo zaczyna nam się trochę to rozjeżdżać na kilka wątków w różnym czasie. Chciałbym dokończyć ten wątek ze spotkaniem i dopiero zabrać się za następny z Suarezem.

Opisałem pomysł na przypalanie fryzjera z kochanką na gorącym uczynku. Ot zwyczajnie wpadamy do zakładu w czasie ich schadzki i nagrywamy to co zastaniemy. Nie potrzeba mi całej seks taśmy, żeby udowodnić, że mają romans. Wystarczy, ze ich przyłapiemy i będzie widać na taśmę jej twarz. Oczywiście oni będą tego świadomi, więc najpierw zapytam księgową czy taki układ jej pasuję. Buck nie pyta jej bezpośrednio „czy jest Pani księgową mafii”, ale prosi o jakieś kontakty, które być może coś nam o niej samej powiedzą. Delikatnie i z taktem.

Co do samego zwiadu w siedzibie gangu, to Buck będzie chciał ustalić miejsce podłączenie prądu do budynku. Albo na podstawie objechania całej nieruchomości i „naocznego” ustalenia gdzie jest skrzynka, ale w podobny sposób co przy akcji w siedzibie partii, przez plany z ratusza. Mamy jakiś ogląd o jakim budynku mówimy, ale chciałbym jeszcze widzieć, czy okolica też tak wygląda (przemywała z kilkupiętrowymi budynkami?), jak daleko jest do najbliższych zamieszkałych zabudowań, jak daleko do najbliższego komisariatu i czy są tam np. miejsca do obserwacji budynku, albo potencjalne stanowiska dla snajperów. No i jeszcze ile jest wejść do budynku i czy są jakieś bezpośrednio na ulice, bez konieczności przekraczania ogrodzenia.

Oprócz tego interesuje mnie czy wiadomo, czy ten Suarez mieszka w tym magazynie, czy ma gdzieś swoje mieszkanie. Zastanawiam się też nad informacją, że chodzi wraz ze swoimi ludźmi do klubów na imprezy. Może tam było by łatwiej go załatwić. Czy mamy informacje, czy tą kluby gdzieś w niedaleki okolicy, czy to bywalec jakiś co lepszych lokali w centrum?
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline