Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2023, 17:59   #465
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację

Kamulec, który blokował wyjście, był olbrzymi. Na wszelki wypadek Kamulec próbował go ruszyć, ale głaz ani drgnoł. Niestety, jego siła najwyraźniej była tutaj na nic. Musieli myśleć, czyli sytuacja była rozpaczliwa.

Po założeniu paczałek, Czmych żadnej różnicy nie dostrzegł. Nie wiadomo wienc po co te paczałki były szkieletowi-przepatrywaczowi. No ale po nic by ich nie nosił, wienc do czegoś były.
Test spostrzegawczości K100=59 vs 39, nieudany.
Test Int K100=58 vs 17, nieudany.
Stara tuba zawierała kilka zapisanych genstym pismem kartek. Jako, że snot czytać nie umiał, to i nic z nich nie wywnioskował. Był też jakiś rysunek. Chyba. Bo tak brzydko narysowany, że nie wiadomo, co to właściwie było.

Test przekonywania Ogd K100=50 vs 26, nieudany
Gobelin tłumaczył cierpliwie Pieńkowi, coby ten wlazł bez obaw w ścianem, bo dostał magicznom moc. Snoci duch uznał to jednak za żart jakowyś.
- Sam se wejdź w ścianem, jak jesteś taki mondry! - odcioł siem bardowi, który próbował mu głupi kawał zrobić. Oddalił siem potem na ubocze i sprawdzajonc, czy nikt go nie widzi, włożył renkem w ścianem.

- ŁOOOOO!!!!! Ja teraz nie tylko wysadzam ślimaki, ale gołom pienściom jeszcze ściany rozbijam! - ucieszył siem. - To ja teraz wam ten wielki głaz rozwalem, bo jestem mocarny Pieniek! Gdyby tylko Trartex mógł mnie zobaczyć. Kamulec, patrz! - z rozpendu rzucił siem na głaz, taranujonc go barkiem. Przeleciał przez niego na wylot i tyle go widzieli.

Znaczy siem, Szmælc i duch go widzieli, bo przeleciał akurat na ich stronem korytarza. Pozostałe snoty pozostały wienc uwienzione same bez żadnego wsparcia duchowego.

Za to handlarz miał teraz do dyspozycji dwa zwierza i dwa ducha!
 
Gladin jest offline