Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2023, 20:32   #63
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Jeśli jest w charakterze postaci i neutralne to nie mam nic przeciwko. Scenka do której odsyłasz bardzo składna i jako gracz nie miałbym się czego doczepić. Często MG odgrywali scenki moją postacią i nie miałem do nich żadnych zastrzeżeń. Czasami dopytywali jak zareagowałaby moja postać na konkretną sytuację i to też było ok.
Jeśli jednak mam być zupełnie szczery to zdarzyły mi się też sytuacje, w których MG reagował moją postacią inaczej niż moim zdaniem by się zachowała w danym momencie, inaczej niż ją sobie wymyśliłem. To jednak były przypadłości konkretnych MG i dotyczyły głównie podejmowania decyzji za moją postać co nawet jeśli nie ma dla niej negatywnych skutków jest moim zdaniem praktyką naganną szczególnie wtedy gdy burzy spójność postaci.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline