Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2023, 23:12   #8
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
„... Widziałam wizje przyszłości, śmierci, osnutego rdzawą mgłą spiralnego miasta i wielkiego ogrodu z czarnymi cierniami. Istot zarówno z ducha, jak i z metalu. We wszystkich tych rzeczach... nie byłam sobą... ale zawsze widziałam oczyma kobiety... aeldari... widziałam twoimi szafirowymi oczyma”. – Ela'Ashbel, Dalekowieszcząca ze światostatku Kaelor.
Natchnione słowa prorokini wybrzmiewały w głowie Arántoelle, gdy zastanawiała się co począć dalej. Którą ze ścieżek obrać. Jak odgadnąć prawdziwy sens przepowiedni i uratować swój lud. A przede wszystkim, jaką dokładnie rolę przyjdzie jej w tym wszystkim odegrać.
— Może być i tak, czarnoksiężniku — Aethin zgodziła się z anhrathe. Wolała podjąć zdecydowane działanie, zanim jej intensywne emocje zaburzyłyby jej trzeźwość osądu. — Ja ruszę na szpicy. I tak nie dotrzymalibyście mi kroku. Postaram się wytyczyć najlepszą ścieżkę przez ten labirynt ze złomu.
Co powiedziawszy, przedarła się przez ogrodzenie i zajęła się swoim zadaniem.

Test Stealth = 6 pkt. cechy (Agility) + 2 pkt. umiejętności (Stealth) +1 kość za Cameleoline Cloak (przy poprzednim teście o tym zapomniałam) = 9 kości = 9k6 = 2, 4, 2 (Kość Gniewu), 2, 3, 5, 5, 1, 6 = 3 ikony i 1 egzaltowana ikona.

5 ikon (w tym 1 egzaltowana) vs 3 PT = Test zdany

Dokonuję przeniesienia nadmiarowej egzaltowanej ikony, by zyskać lepszą jakość wyniku.

Test Awareness = 2 pkt. cechy (Intelligence) + 3 pkt umiejętności (Awareness) + 2 pkt. za eldar Path (Path of Awakening) = 7 kości = 7k6 = 1, 4, 2 (Kość Gniewu), 2, 1, 1, 1 = 1 ikona.

1 ikona vs 3 PT = Test niezdany



Nie było cienia pychy w słowach rangerki. Skradając się, poruszała się wyraźnie szybciej niż normalnie kroczący aeldari, czy biegnący Mon-keigh. Mimo że stąpała bardzo prędko, nie wydawała przy tym choćby najlżejszego odgłosu. Poza tym dzięki swojemu kamuflującemu płaszczowi i wyćwiczonej zdolności do pozostawania kompletnie niezauważoną stapiała się z otoczeniem nie gorzej niż jej używający psioniki korsarski towarzysz. Dużo gorzej szło jej z wytyczaniem ścieżki. Pozbawiony eldarskiej harmonii i finezji układ ulic oraz zalegający w okolicy złom i tworzące labirynty przejść kontenery utrudniały jej nawigację i szybkie dotarcie do celu. Córka Kaelor nie zdołała wytyczyć optymalnej trasy, a parę razy niemal wpadła na krzątających się po okolicy Mon-keigh, którzy tylko dzięki dobremu kamuflażowi rangerki nie zostali w żaden sposób zaalarmowani jej obecnością.

W końcu jednak dotarła na skraj manufactorum, skąd najlepiej widać było okazałą fabrykę Leman Russów. Arántoelle sądziła, że na jej teren najlepiej będzie wedrzeć się jakąś mniej oczywistą, najlepiej nieuczęszczaną drogą. Trzeba było tylko wypatrzeć odpowiednie do tego miejsce. Kobieta przyczaiła się na uboczu i by ułatwić sobie to zadanie, skorzystała ze swojej magnokularnej lunety.

Test Awareness = 2 pkt. cechy (Intelligence) + 3 pkt umiejętności (Awareness) + 2 pkt. za eldar Path (Path of Awakening) = 7 kości = 7k6 = 3, 4, 2 (Kość Gniewu), 2, 5, 3, 4 = 3 ikony.

Z racji wykorzystania Magnocular Scope postać może wykonać test na bardzo dużym dystansie bez kar: "Awareness (Int) Tests no penalties due to distance. Any Range penalties are reduced by 2."

3 ikony vs 3 PT = Test zdany

 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 20-03-2023 o 15:08. Powód: Mon-keigh
Alex Tyler jest offline