Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2023, 18:29   #55
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Strach to silne uczucie, które właśnie zawładnęło Trajkotą. Ciężko iść samemu, nie licząc psa, przez ciemny las nocą, którego się nie zna, mimo tego, że w ciemnościach nawet całkiem dobrze się widzi. Wyobraźnia płata figle... a może to nie wyobraźnia. Takie uczucia, jak te teraz, niejednokrotnie są prawdziwe. Falko nie był pewien, czy dobrze postąpił idąc tutaj, ale jak już był na miejscu, nie było sensu zawracać bez podjęcia próby.

Bestian zbliżył się do chaty na taką odległość, aby ktoś wyglądający przez jej okno, mógł wyraźnie zobaczyć przybysza. Tak jak radziła Nora, nie ukrywał się, ani nie wchodził jak do siebie.

- Halo?! Aredhel?! Czy zastał ja Aredhela? Pilno sprawę ja mam! - Zawołał i stał w miejscu oczekując.
 
Elenorsar jest offline