Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2023, 16:30   #560
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Cała ta sytuacja śmierdziała. Yusuf nie chciał tu być, spotykanie się bezpośrednio było szalenie ryzykowne, Antigen już wcześniej pokazał że jest zdolny do efektywnej walki z nimi, a słowa pani Chou tylko wprawiły Sędziego w gniew. "Unikniecie eksterminacji." Tak brzmiała cała oferta. Podszedł powoli do Cath, tak aby w razie potrzeby ją osłonić i zaczął do niej szeptać.

- "Eksterminuje" się robactwo. I te kilka słów które powiedziała mówi mi wszystko co musiałem wiedzieć o ich... organizacji. Myślałem że się zwyczajnie boją się nieznanego. To ludzkie. Teraz widzę że to nie jest logiczny strach i chęć do poznania, tylko zwierzęca panika. Najlepsza oferta jaką dostaniemy to biała cela z poduszkami zamiast ścian. Nie wydadzą nam niczego istotnego. Jeśli chcemy by nasz... plan się ziścił musimy ich wytłuc do ostatniego.

Gdy skończył mówić stanął obok kobiety, w pozornie wyluzowanej postawie, choć oczami przeczesywał otoczenie, gotów by rzucić się do ucieczki w każdej chwili.
 
Zaalaos jest offline