Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2023, 23:41   #343
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 44 - 2520.05.06 wlt (1/8); południe

- Oki to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta do sb. 02.18. Czyli jest 6 dób na sklecenie posta :>


Stan zdrowia:


Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0);
Greta Herschel 16/16; s.zdrowy (mod 0);


PZ


Budżet wspólny 36 PZ

- Davandrel 235 PZ
- Greta 255 PZ


PD


- Greta 5 PD za wrzucenie posta

- Greta 15 PD za domową i lokalnie patriotyczną atmosferę posta

- Greta 10 PD za myślowy komentarz do opisywanych wydarzeń

- Greta 10 PD za decyzyjność w sprawie zostania/powrotu


---



Razem:


- Davandrell 970 + 0 = 970 PD (pomocnicy: 570 PD)

- Greta 1495 + 40 = 1535 PD


---



@Wszyscy


- Oki, to myślę, że kto miał co do załatwienia w Bastionie to była okazja załatwić. A w tej turze zacząłem podróż powrotną do Lenkster. W ciągu prawie tygodnia udało się dotrzeć do Liedergart.


- Co do składu wycieczki to jest to: Inez i Petra - jako szefowe, Eryk, Lothar + 2 górali i do tego Greta jako część ich oddziału. No i jeśli Connor z nami gra i jego trio by się zdecydowało dołączyć do wycieczki to oni też.


- Właściwie podróż minęła bez większych przygód. Zajęła prawie tydzień. Na miejscu zatano 2 pozostawione tam rodziny + 4 wozy nowych kolonistów jacy zmierzają ku Falkenhorst. Wycieczka obu szefowych dociera na miejsce pod koniec dnia więc wieczorem można się spokojnie gdzieś skitrać przed gradem i pogadać ze sobą nawzajem.


- Geograficznie to w dalszej koleności, (patrząc z Bastionu) to jest Steinwald (stanica z odnawianą świątynią Sigmara), potem Zelbad (osada na pół tuzina zagród) i Zamek Lenkster (miejsce startu wycieczki a obecnie powrotu). Jeśli ktoś, coś by chciał załatwić w tych miejscach to dajcie znać to to jakoś dokładniej rozpiszemy czy rozegramy. Chyba, że coś mi wpadnie do głowy z jakąś przygodą. Ale jeśli by się zanosiło, że końcówka sesji to by miała być solówka a Keth niezbyt jest na to chętny to chyba nie ma co przedłużać i można by przewinąć do Lenkster. Myślę, że Lenkster byłoby w sam raz na ładne zakończenie tego rozdziału bastionowej historii Ale to propozycja więc jak ktoś by to widział jakoś inaczej to dajcie znać


@Connor


- Nie wiem czy jeszcze grasz z nami. Jeśli z jakichś powodów chciałbyś zrezygnować to daj znać śmiało czy w komentach czy na pw. Ot tak abyśmy wszyscy mieli jasność sprawy na czym stoimy A jak jednak grasz to zapraszam do napisania posta Jak chyba widać sesja zmierza ku końcowi wielkimi krokami i zapewne skończy się w ciągu kilku tur. No chyba, że stanie się coś co zaskoczy nawet mnie i się sprawa przedłuży



---


- No i chyba tyle ode mnie na tą turę Jak jakieś pytania czy niajasności, coś zapomniałem czy pomyliłem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline