Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2023, 14:16   #32
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Torby są w jednej, niezmienionej postaci. Zostaje Wam jak świat światem zaopatrzyć je w przypinki i naszywki

Co zaś do Gnomki:

Cytat:
Zapytana uśmiechnęła się nieznacznie. W jej dłoniach przewijały się składniki kanapki. Fakt, że nikt akurat nie zamawiał dawał jej czas na uzupełnienie części zapasu. Kurczącego się bardzo szybko zapasu.

- Hala Wyroczni to ten okrągły budynek o wyglądzie świątyni stojący na środku Biblioplexu. Poznacie go po marmurowych posągach i wielkim snopie światła w środku. Jest duży. Jest w samym środku. Pewnie dlatego od niego zaczynają. To jak? Mogę liczyć na waszą pomoc?

Dużym nożem zaczęła szatkować warzywa.
Ten fragment możecie zawrzeć w swoim poście.

Uprzedzam: nie będzie chciała odpowiedzieć na więcej pytań, jeżeli nikt jej nie będzie chciał pomóc.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 14-02-2023 o 14:19.
Mi Raaz jest offline