Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2023, 20:53   #108
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Słuchając wywodu "staruszka" miała prawie pewność że był on źródłem tutejszych atrakcji, była ciekawa co nim właściwe kierowało.
- Miło z pana strony. Czy potrzeba jakichś pomysłów co miałyśmy na myśli czy ma pan jakaś wizje artystyczną ? - Jasne miała wątpliwości czy można było mu zaufać i czy przyjmowanie czegoś od żywego trupa się źle nie skończy ale z drugiej strony była bardzo ciekawa co z tego wyniknie.
- Hmmm A co panienki by chciały... Pomyślmy. Ty będziesz tancerką z Quadiry, a ty z Tian Xia. - Wskazał na Elphirę i Ramiel.
- Wyszczekana dostanie strój Wilkodziewczyny a miła Kotodziewczyny...
- Miałyśmy luźny pomysł na goblina i orka, a dziewczyny za motyla i ćmę. No ale wiadomo że w konfrontacji z rzeczywistością plany się zmieniają. Pańska propozycja też jest ciekawa. Co myślicie ? - Spojrzała po reszcie, pomysł nie był zły i nawet jej pasował.
- Ja mogę być wredną suczą. - Zaśmiała się Karendis.
- Kot może być. - Powiedziała Eleril.
- Mam uroczą cerę... ale to nie odnośnie mojego biustu? - Zakończyła Ramiel.
- Masz uroczy biust a jak się komuś nie podoba to się nie zna. - Odparła Elphi uśmiechając się, po czym wróciła do wcześniejszego tematu.
- Ile będzie się należało ? I nie będzie pan potrzebować miary ?
Ramiel się zaróżowiła, a staruszek powiedział.
- Oj tam.... Ja i tak nie mam co robić. Podajcie rozmiary...
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem