Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2023, 07:44   #538
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Nie ma sprawy, ja przepraszam, że trzeba było tyle czekać. Może to nie moja sesja, ale obiecałam ją dokończyć.

Niestety Łuk Otchłani może być trudny do zniszczenia, ponieważ jest wykonany z demonicznego żelaza. Może jakaś magia jak ceremony albo długa kąpiel w wodzie święconej mogłyby go zniszczyć, bądź fizycznie osłabić. Tyle mówi Vallowi wiedza z zakresu Arcane.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline