Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2023, 09:51   #1
Shiv
 
Shiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Shiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Blood of Dragonscar

Cześć!

Witam moich graczy w komentarzach do sesji. Na początek sprawy techniczne:

Karty postaci: wyznacznikiem statusu/ekwipunku postaci są karty na MW, które mi podesłaliście.

Mechanika: Każdy wykonuje rzuty za siebie, ewentualnie mogę rzucać za was. Do rzutów używamy Orokosa - jeśli jeszcze nie macie, musicie założyć konta, żeby móc wysyłać linki z rzutami. Będę wdzięczny za dodawanie komentarzy do rzutów.

Tempo: Spokojne. 5 dni dla graczy, 2 dla MG.

Długość postów: Z rozsądkiem. Jeśli ktoś chce się rozpisać, nie bronię, ale posty np. na długość avatara są wystarczające.

Kwestia wyglądu postów: posty piszemy w trzeciej osobie. Dialogi od myślnika i kursywą. Myśli postaci wrzucamy w cydzysłów. Cały post justujemy i wcinamy.

Światotworzenie: w granicach rozsądku, bez ingerencji w głównych BN-ów i fabułę.

Walki: Rozgrywamy na gdocu, w takich sytuacjach proszę o zaglądanie przynajmniej 1/24h.

I to chyba wsio. Sesja rozpocznie się w przeciągu kilku najbliższych dni (do niedzieli na pewno), tak bym zarówno ja miał czas na napisanie sensownego wprowadzenia, a wam na jakieś poprawki czy uzupełnienia.

Niedługo postawię też temat z przygodą, gdzie będziecie mogli wrzucać swoje avki. Szerokość 200 pikseli.

Jakby były pytania, to pytać. Na ten moment można się witać, pozdrawiać czy co tam chcecie
 
Shiv jest offline