Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2023, 00:24   #42
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak czułem, że umkną mi jakieś deklaracje... zawsze tak jest w weekend, gdy wszystko robię z telefonu. Przepraszam.

Niestety dowiedziałem się, że w najbliższy poniedziałek mam szkolenie i nie dałbym rady napisać posta. Wybrałem mniejsze zło.

DC to skrót od Difficulty Class (poziom trudności). 15 oznacza, że w rzucie kością k20 musisz uzyskać wynik 15 lub więcej.

W przypadku rzutu na atrybut (Zręczność/Caryzmę itp) do wyniku dodaje się modyfikator waszych postaci (+1, +2, +3... w zależności co tam w karcie jest).

Co do deklaracji Aro, przepraszam... poprawię to i o ile naprawdę Percival nie chciałby zobaczyć Hali Wyroczni, to dam dodatkowy odpis we wtorek.

Co do pracy i wynagrodzenia, cóż moim zdaniem uczciwa tygodniówka. Podstawowe rzeczy jak jedzenie i noclegi kupuje się za srebro. 100 srebrników to jedna złota moneta. Wszystko zależy skąd pochodzi Ror i jakie jest jej podejście do pieniądza.

Co do pytania Ror:
" - Nie ma niczego takiego. Jest "Galeria Sztuki Studentów i Absolwentów", ale to raczej miejsce samouwielbienia kolegium Prismari. Jest w północno zachodnim skraju budynku."

Co zaś do Coolfon, to na razie jej nie ma. Jesteście w piątkę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to dokoptuję ją za jakiś czas jako spóźnialską.
Na ten moment ma powody żeby nie pisać, a wiem, że nie jest osobą, która chciałaby swoich sprawy wyciągać na forum.

Edit
@Alex

Da radę włożyć ręce. Jutro rano opiszę jaki konkretnie to ma efekt
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline