Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2023, 08:17   #44
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak 10 srebrnych...

Muszę zapamiętać, żeby nie brać się za komentowanie w sobotni wieczór po butelce wina. To wypacza pogląd na wiele rzeczy.

Do kwestii utrzymania miałem przejść po zakończeniu pierwszego wyzwania.

Ogólnie macie czas na uczestnictwo w zajęciach i dwa "sloty" do obsadzenia. Te "sloty czasu wolnego" możecie poświęcić na co chcecie. Dwie prace dorywcze? Ok. Dwa koła zainteresowań? Spoko. Koło zainteresowań + praca dorywcza... też spoko.

Możemy rozwinąć ten temat teraz, ale logiczne jest, że najpierw będziecie chcieli poznać "plan lekcji".
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline