Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2023, 16:55   #158
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 39 - 1998.03.06 pt; popołudnie

Oki, to mój post jest :> Termin na posty do pt. 02.24. To 5,5 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 258 835 $

+ 1x 100 = 100 $ za wrzucony post
+ 1x 1 500 = 1 500 $ za trzywariantowy plan przeciw Suarezowi
+ 1x 500 = 500 $ za dalsze ogólne plany
- 2x 10 $ = -20 $ za bulet na prom Margarita - Barcelona (Lyra i Eurico)
- 1x 5 000 $ = -5 000 $ za szkolenie grupy Duranda (Zasięg 5>6)



stan końcowy: 255 915 $


Zasoby:


Margarita; rancho Coralesów:

1x terenówka Land Rover III
1x terenówka UAZ 469

10x noktowizor II-gen
6x ckm M 1919A4
10x k-ek M 1 Carbine
5x pis. Colt 1911
5x pis. TT Pistole
5x pis. Beretta M 1951
5x pis. MAC Mle 1950
5x karabinki AKM
5x karabinki SKS > do szkolenia 1-szej grupy
5x karabiny Mosin > do szkolenia 1-szej grupy
5x karabiny FN 49 > do szkolenia 1-szej grupy
5x shotguny > do szkolenia 1-szej grupy
20 x pistolety (do Innowacji 4) > do szkolenia 1-szej grupy
1x Mosin 1930 z lunetą
1x Springfield M 1903 z lunetą
1x Lee Enfield z lunetą
4x Bergman MP 35 > do szkolenia 1-szej grupy
4x Beretta M38
4x M 1 Thompson
4x M 3 Grease Gun
4x PPS 43
6x eleganckiej broni myśliwskiej (2x sztucery, 2x gładkolufowa, 2x rewolwery)


---



- Oki, to w obecnej turze minęło mniej więcej 3 dni. Była połowa wtorku a teraz jest druga połowa piątku. Przez ten czas trwało rozpoznanie wokół Suareza i różne związane z tym podchody, rozmowy, spotkania, ustalenia itd.



- Ustalenia z Amim, Diego i Jose


- chcą pozbycia się bandy Suareza przez ich likwidację lub przegnanie
- za zabicie Suareza płacą 3 000 $
- za zliwkidowanie/rozbicie jego bandy drugie 3 000 $
- dobrze by było dowiedzieć się co zrobili z Koyotem albo go uwolnić jeśli tam nadal jest


Streszczając co się działo:


- Bert z Grenady się odzewał mówiąc, że ma znowu tanią ropę na zbyciu. Jest tego znów cysterna czyli do ok 3 000 l. Na Grenadzie cena za 1 l to ok 3 $ tak po stacjach benzynowych, na Margaricie ok 5 $. Bert może opchnąć swoją ropę po 2 $ za 1 l.

- Jutro albo na dniach na Grenadę powinno dotrzeć przedstawicielstwo cantanowców aby się rozeznać w sytuacji do szkolenia w koszarach. 4-ech najemników już tam działa od paru dni.

- Na strzelnicy na jakiej pracuje Durand udało się zacząć szkolenie 1-szej grupy partyzantów. Szkolą się w skillu: Zasieg z poziomu 5 na 6. To potrwa 2 tygodnie i kosztowało 5 000 $. W następnym tygodniu Arab powinien zacząć szkolić kolejną grupę.


- Co do zadania z Suarezem


- Przechwycenie go gdzieś "w trasie na miasto" zapowiada się trudno bo poza startem i metą nie wiadomo w ilu i którędy by pojechali.

- Przechwycenie tuż po wyjściu z klubu "Carrusel" jest trudne do oszacowania. Głównie ze względu, że trudno przewidzieć czy Suarez by był i jak tak to ilu kolesi by było razem z nim. Poza tym Diego się nieco obawia akcji tuż przed swoim nosem. Więc wiele zmiennych które trudno na tą chwilę przewidzieć.

- Co do roli dziewczyn jako zagranicznych turystek to się zgodziły. Z tymże taka rola raczej nie powinna mieć ze sobą klamki ani radia. W razie wykrycia mogłyby zostać uznane za szpicli glin czy coś takiego. Ale puścić je bez klamek i radia to też jednak jakieś ryzyko.

- Diego zgodził się na wykorzystanie jego lokalu do takiej akcji. W razie potrzeby ktoś z najemników może się przebrać za kogoś nowego za barem. Z baru można by mieć wgląd na salę i dziewczyny i gangerów gdyby usiadły w odpowiednim miejscu. Reszta może czekać na parkingu, na zapleczu czy co. Nie wiadomo czy widok obych mięśniaków nie sprowokuje gangerów do jakiejś zaczepki. No a jakby się dało to Diego by wolał bez burd, strzelanin i innych takich pod swoim dachem czy bezpośrednio przy nim.

- Nie udało się ustalić czy magazyn i okolice są zaminowane czy nie.

- Z Margarity był czas ściągnąć najemników. Wspomniałeś o Kubańczykach to przypłynęli. Jak ktoś jeszcze to też była okazja, bilet na prom 10 $, pół dnia rejsu i taki ktoś byłby na miejscu.

- Co do klamek i w ogóle sprzętu na miejscu można kupić. Ale właśnie głównie klamki. Tweety może kupić ze 3-4 klamki od Gwardzistów (do Innowacyjności 2) i/albo u tego handlarza z lombardu co ma też klamki (Innowacyjność do 3). Handlarz miałby na stanie ok 5-10 klamek na zbyciu. Poza tym klamki są dość dyskretne, można je schować za pasek czy do kieszeni nawet w dość standardowym ubraniu. Więc co do tych ograniczeń to możesz popatrzeć w doc z ekwipunkiem i coś sobie wybrać

- Co do wozu to najlepiej kupować w wekend o poranku na giełdzie samochodowej. Ceny i opis też w liście z ciężkim sprzętem. Jak jakaś furgonetka to tam chyba Ford Transit jest na wzór zrobiony.


- Poza tym pojawiło się parę innych tropów, śladów i wskazówek no ale to już w poście


---


- I chyba tyle ode mnie Jak coś by było potrzebne do posta to daj znać co



Cytat:
Urodziłem posta. Wyszedł taki se, ale nie mam dziś weny. Opisałem w nim plan na najbliższe dni i pomysł na samą akcje z Suarezem, reszta ekipy może się wypowiedzieć.
- Szpoko, zgrabnie wyszło, dobrze się czytało to i mnie udało się wrzucić dzisiaj posta


Cytat:
Hmmm, myślałem że jest nas więcej. Buck, Mi, Tweety, Schiffer, Carabinier, Lyra i Eurico. Nie pamiętam, czy tą ostatnią dwójkę gdzieś przydzieliłem, ale jełki tak, to będą chciał ich sprowadzić na sama akcje. Potrzebuje złożyć taki żeński zespól zaczepno-infiltracyjno-uderzeniowy Innych pewnie też, ale to już opisze szczegółowo jak będę miał info co wyszło z obserwacji magazynu i rozpoznania terenu w klubach.
- Oni byli w Barcelonie ale po tym jak mieli wziąć sprzęt, załadować na Transita i dostarczyć promem na rancho Corallesów to dyspozycje co do nich się skończyły. Więc uznałem, że zostali na Margaricie. No ale przez te parę dni szło ich ściągnąć z powrotem, jak kogoś jeszcze to pewnie też.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline