Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2023, 14:33   #331
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
W tym momencie Deanowi "Mephisto" Murpy'emu pękła żyłka, może nawet parę. Cisza jaka nagle zaległa, bynajmniej nie zadziałała na niego uspokajająco. Liczenie do 10 i tak nigdy nie uspokajało. Bardziej jak gong do walki lub wciągnięcie powietrza na wejście Mephista:
- Co to ma być?! "Moja" "NAJMOJSZA"?! Co to PRZEDSZKOLE!? Czy Diana jest zabawką?! Nie, kurwa. I MAMY JEBANY XXI WIEK! TU JEST U.S.A. W tym kraju zniesiono niewolnictwo, kobiety mają prawo do głosu i większość stanów przyzwala na małżeństwa jednopłciowe albo wielożeństwo!!

Zrobił przerwę na wciągnięcie powietrza zanim powiedział:
- Nie mam pojęcia jak to dokładnie poszło, ale to nie każdemu odpowiada bycie Penelopą, co 20 lat czekała na powrót męża. Zresztą różnie w życiu wychodzi... Ani nie wiem czemu nagle jakoś wszyscy zwaliliście się z powrotem w życiu Diany? Jakoś o żadnym z was nie słyszałem... od kiedy znamy się ze stażu.
Czy Diana jest zabawką? Nie, jest osobą, człowiekiem, a człowiek nie jest czyjąś własnością. I albo sobie tutaj jak ludzie wyjaśnicie... W tym co komu odpowiada w związku, albo tam są drzwi. I bez Slut Shaming - uprzedzam, że matka mnie karmiła "Buffy Postrach Wampirów". Ja tam wolę monogamię, a robię mniej zamieszania od was!! BARDZO PRZEPRASZAMY! Za zamieszanie
-skłonił się przed kimś z obsługi. Zauważył kątem oka, że Ari robi to samo.

- No co? Ja też jestem baristą. I pisałam się na rozmowę z jednym psycho- eksem
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 20-02-2023 o 15:56.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem