Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2023, 21:16   #637
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Ja miałem teraz wyjazd w robo, a teraz znowu pętlę i nijak nie było, kiedy dłużej przysiąść. Może pojutrze albo-co.

Jeśli chcecie ciągnąć wątek naprzód, to śmiało - w razie czego prowadźcie Rusta.

Rust pewnie korzystając ze znajomości sekretnego języka złodziei itd., próbowałby wybadać Kunę podług kryminalnej linii, nie wchodząc w ogóle w sugerowanie czegokolwiek 'Wusterburskiego'. Zdaje się, że wiedzieliśmy dość o tamtych zbójach, których śledziliśmy z wyglądu/podsłuchanej gadki, by sklecić jakąś luźną blagę, że ktoś-kogoś polecił, bo się mijaliśmy itd. [nie musimy znać tego czy tamtego, ale już Rust na pewno będzie znał kogoś realnego z półświatka, kto mógłby znać kogoś z tych zbójów]

To wszystko, jeśli dobrze zapamiętałem i owi zbóje (a nie stricte kapelusznicy) ogarniali też temat broni u Kuny, albo wspominali, że tenże zaopatruje potrzebujących specjalnego oręża
 
Panicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem