Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2023, 23:13   #159
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
OK, to jak mam kilka szybkich pytań przed postem.

1. Skoro właściwe baru współpracuje i nawet mogę mieć swojego barmana, to przyszło mi do głowy dosypanie czegoś do drinków Suareza i jego ekipy. W związku z tym czy jest możliwość zdobycia jakiś substancji usypiających/otumaniających właściwych do takiego celu (tabletkę gwałtu im damy porostu)? Tweety lubi odwiedzać klubiki a tam można zdobyć takie kontakty, względnie przez miejscowych wścieli lokali. W ostateczności jako włam do jakieś apteki lub kliniki weterynaryjnej.

2. Jak wygląda teren przed lokalem. Zakładam, że nasza lokalna mafia wchodzi jak Paniska głównym wejściem, ale gdzie trzeba zostawić auta? Centralnie przed wejściem, czy jest jakiś parking? Czy z lokalu wychodzi się bezpośrednio na ulicę czy mają tam jakiś wewnętrzny placyk? Czy jest więcej niż jedno wejście/wyjście? Czy na samej ulicy są warunki do zorganizowania klasycznej zasadzki - jedno auto blokuje wraże pojazdy z przodu, drugie z tyłu, tak że nie mają gdzie się ruszyć.

3. Czy właściciel lokalu zatrudnia jakąś ochronę, w rodzaju bramkarza i czy ktoś z moich może zając jego miejsce?

4. Jak duży jest to lokal, w sensie ile ludzi może w nim być jak jest wypełniony na fulla?

5. Rozumiem, że przez lokalnych handlarzy mogę kupić tylko broń krótką, ale czy dałoby rade ogarną np. kilka tłumików do tych klamek?

6. Czy inny sprzęt poza bronią palną w rodzaju noży bojowych, apteczek, jakieś prostej łączności jest gdzieś normalnie, legalnie do kupienia? Np. w sklepach survivalowych czy myśliwskich?

7. Sokoro nie ma widoków na zakupów PMów na miejscu, to jak szybko mogę je jednak sprowadzić z wyspy z pomocą partyzantów? Mówię o transporcie od kliku do kilkunastu sztuk broni długiej wraz z amunicją.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline