Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2023, 16:48   #541
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Zgodnie z obietnicą posunęłam akcję kawałek dalej. Jak poprzednio, można jakoś się odnieść, ale nie trzeba (aczkolwiek najlepiej dać znać w takim wypadku, żebym w razie czego poczekała ). Walkę skipnęłam, bo pojedynek z 3 cieniami to dla takiej ekipy tylko strata czasu (nie chciało mi się też robić z tego pełnoprawnego encountera, by mieć walkę z głównym złolem na czysto). Za to przydała się jako plot device, by zdebuffować nieco Vernę przed przyszłym boss fightem :v
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline