Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2023, 21:37   #290
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Narada
Stefan pokiwał głową przed Xingijką
-Wiesz Sao, wy ze Staśkiem... Rozumiem, że to budzi obiekcje, ale z kawalerów... Założyłem, że jedyna osoba, która ochotniczo by się podjęła uwiedzenia księżniczki musiałaby być zadufana w sobie lub szalona. To mamy ograniczony wybór - Jules.
Stasiek ma przynajmniej pojęcie "Ku chwale ojczyzny" i dziewczynę, żeby skończyć na spotkaniach przy herbatce. Pan Alex Armstrong w sumie nadałby też, ale nie ma opinii utracjusza. A nam by się przydało stworzenie warunków no ten... "wakacyjnej znajomości". Że dla zabawy i przelotnie? Nie wiem co się robi u burżujów na wakacjach. Jak nie miałem szkoły to się robiło na roli. Pojechaliśmy na "wakacje" do Nowego Xerxes to zajmowaliśmy się aferą ślubną.


Spojrzał potem na brata:
- Stasiek, istnieje męska prostytucja
-Kobiety mają inne podejście...
-Jeśli jej istnieniu się utrudnia to strzał w stopę w robieniu interesów. Po książkach Nory spodziewam się, że MUSI być na to popyt.
-No niech będzie...
-A na serio chcesz wiedzieć jak bardzo wykonalne to "danie dupy"?
-To jest niemożliwe.
-Nie ma czegoś takiego jak niemożliwe. A to, że czegoś nie widziałeś lub nie używasz, to nie znaczy, że to nie istnieje.


Teczka i pociąg
Przejrzenie teczki utrzymywało u Stefana w przekonaniu, że wysłanie Staśka do Klementyny byłoby dobrym posunięciem. W tym kwestia Szermierza z Aerugio- poznali jednego w postaci Alisteria co chciał się hajtnąć z Ravenówną. Ciekawe co u nich?

Przeglądał teczkę jeszcze przed pociągiem. Po podróży miał lekką klaustrofobię. Wtedy dostrzegł światło w wagonie restauracyjnym.
- Ludzie, może sprawdzimy kto dzisiaj gotował? Będzie jak stwierdzić czy idziemy jeść na mieście.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 03-03-2023 o 10:18.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem