Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2023, 14:27   #31
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
GreK, się nie przejmuj, ja to policzę i zinterpretuję. Nie przejmuj się tym bardziej kiepskim wynikiem, częstokroć to epickie faile budując bardziej emocjonującą opowieść od spektakularnych sukcesów. Możesz sobie spokojnie napisać fabularkę (długą lub krótką) o tym, co Nazz porabiał do momentu wypadku - może był na pokładzie i oglądał pojedynek pary rodaków czy może przebywał w swojej kajucie i drzemał, cokolwiek sobie gracz wymyśli.

I jeszcze jedno - początkowo założyłem, że opiszecie w swoich postach retrospekcję podróży do momentu wypadku, a potem wykonanie rzuty, na bazie których ja opiszę później, co się stało z Waszymi postaciami (Akrobatyka) oraz na ile się w pierwszej chwili orientujecie w sytuacji (Observe, Investigate, Logic), ale jeśli pójdziecie za przykładem Aro i GreKa i najpierw wykonacie rzuty, mógłbym Wam jeszcze w tej kolejce napisać jak je interpretuję i wtedy wiedzielibyście jak zakończyć swoje fabularki.

I druga sprawa: pamiętajcie, że każdy z Was ma średnio 3-4 Punkty Szczęścia, których można użyć m.in. do przerzutu nieudanego rzutu. Te zużyte odnawiają się pomiędzy określonymi scenami i zakładam taki reset licznika po przypłynięciu na Stros M’Kai, więc nie bójcie się ich wydania. Dla przypomnienia, jeśli chcecie zarezerwować sobie opcję przerzutu, zwyczajnie w teście dodajecie jedną kostkę k100 ekstra (czyli na przykład rzucacie 3k100, gdzie pierwszy wynik to rzut na Akrobatykę, drugi hipotetyczny na przerzut i trzeci na Observe; a może nawet i czwarty na teoretyczny przerzut Observe).

Daty poprawię na 100% po pracy.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem