Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2023, 17:30   #15
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Wyrobiliście się przed terminem, to i pościk przed terminem! Jeeeeee

To teraz garść info... <i udaje, że nie widzi już posta fabularnego Dratha, i podstawia mu nogę, by tak nie pędził xP >

Wszyscy:

Opisałam wam piątkowy wieczór i tak do popołudnia sobotę. Możecie to sobie sami rozwinąć we własnych postach, dać nawet retrospekcje, i inne takie...(Albo i nie) jak potrzebujecie jakieś info, pytać.

Kto co już na owe sobotnie-do południa wymyślił, to i to ma opisane, reszta w sumie wolna ręka, i to aż do wieczoru. Jak wasze postacie spędzają ową sobotę?

~

abishai - kulałam na wiele rzeczy odnośnie baru. Gadka wyszła, flirt wyszedł, propozycja na bara-bara, tu był zgrzyt... ale jedna NPCka namówiła drugą... A kulanie na poranne nastroje, przyniosły właśnie u jednej z nich owe dołki, co ona zrobiła, itd

Jak ma wyglądać sobota Harrego, nie mam pojęcia.

~

Jenny - Sandra dała się namówić "po kielichu" na takie łup-łup w klubie... czy jej się podobało, czy nie, itd itp. twoje decyzje rano Katie się wyniosła.

Co z resztą soboty, nie wiem, ale wieczorem macie koncert, tak powiedzmy od 20. A wasz zespół zagra bombowo! Wyrzuciłam na k6, czyściutką, pikną 1. To może i jakieś plany, co po koncercie? :P

~

Drathlach - Kostki nie sprzyjały, by kogoś poznać wartego uwagi przy wieczorku u Francuza. Rano problemiki babci zza ściany, trza przybić nowy gwóźdź i powiesić obrazek... mieszkanie Tamez urządzone w starym stylu, stare meble, zasłony, dywany, obrazy i obrazki... No jak to u takiej babci. Do tego te 5 kotów, i trochę śmierdzi ich sikami, i takie tam :PPP

Piotr dostanie lemoniadę lub kawę, co tam chce, a po robocie 5$

~

Arthur Fleck - Miłe opindalanie się w robocie w kanciapie zakłóci jakąś baba z 13-go piętra... "panie, kibel mi wybiło, wszędzie gówno pływa! Zrób pan coś, albo gdzieś zadzwoń" baba z mieszkania 1301. A tak to spokój...

Co Malvin będzie robił wieczorkiem, nie mam pojęcia.

~

Kerm - rano plaża, opalanie się, pływanie(przypominam, Pamelka pływa jak rybka ), gra we freezby, łącznie z psiakiem, jakieś tam jedzenie, i takie tam różne...

Co wieczorkiem? Kij wie, ale Pamelce ma się spodobać!! :PPPP


Wszyscy:

Każdy dostanie jakiegoś telefona, Whatsappa itd. czy to od rodziny, kumpli, znajomych, czy u niego wszystko ok, po tym jak ten meteoryt pierdyknął taaak, nawet Malvin, od swojej byłej żony, choć to będzie krótka wiadomość pisana.

- Co u ciebie? Pytam z powodu tego meteorytu.
- Odpowiedź Malvina.
- Aha. Ok.

I tyle :PPPP

Wymyślcie więc sobie, kto się melduje...


Każdy może też wpaść na jakiegoś sąsiada/sąsiadkę, na korytarzu, obok pralni, w windzie... nikomu nie bronię, wykażcie się własną inicjatywą, skrobnę z każdym jakieś 3 zdanka, jak ma kto ochotę. Możecie i między sobą coś poplotkować jako somsiady?

No i jak ten meteoryt pierdyknął, wieczorkiem będą już jakieś dziwne, nowe informacje w mediach


Termin na odpisy do 10.03

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 02-03-2023 o 17:34.
Buka jest offline