Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2023, 19:28   #2
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

- Polecam wikipedię. Jak się zna jakiś model broni to zwykle są poza omówieniem także odnośniki do kolejnych. Można też lecieć albo po producencie bo zwykle jest taka tabelka np. HK, Beretta, AK itd. albo po siłach zbrojnych i okresach np. broń niemiecka z okresu II WŚ itd. Te najważniejsze parametry broni i jakiś zarys ich konstrukcji zwykle są podane.


- Ja na potrzeby własnej, autorskiej mechaniki oraz sesji stworzyłem własną encyklopedię sprzętu głównie broni palnej. Chociaż skupiałem się raczej na cyferkach i nie wszystkie są omówione "fabularnie". Bazowąłem właśnie na tym co znalazłem w wiki.

- A tu jest link: https://docs.google.com/document/d/1...V-4b9W0VQ/edit


- Spluwy są ułożone a) wedle Innowacyjności (pi x oko wedle chronologii) i w danym poziomie Innowacyjności wedle alfabetu. Ogólnie im nowsze konstrukcie tym są niżej na liście jaka zaczyna się od najstarszych.

- Nie wiem czy to to czego szukasz i Ci czy to w czymś pomoże no ale co mam to daję
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem