Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2023, 12:12   #3
Drachen
 
Drachen's Avatar
 
Reputacja: 1 Drachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie coś
Hej.


Też sporo korzystam z wikipedii. Ogólnie wpadłem na pomysł skompilowania takiej listy współczesnej broni, ale właśnie z podejściem, że nie tylko same surowe statystyki na sesję, tylko właśnie co nieco o jej działaniu, żeby gracz, który nigdy w życiu nie miał broni w ręce mógł sobie jej obsługę jakoś jakoś lepiej wyobrazić, niż "unoszę rękę z pistoletem i robię pif-paf". Dlatego pytałem o coś w tym stylu, bo jak już coś podobnego jest, to po co mam się męczyć?


Dzięki za podzielenie się swoją listą. Widzę, że też lubisz JA. Nawet jak skupiasz się na statystykach,to zawsze może mi posłużyć za przypomnienie co jeszcze przegapiłem/zapomniałem wrzucić.


Swoją drogą, tak po szybkim rzucie oka, w opisie SWD jest coś do poprawki. Broń jest samopowtarzalna, a przy odrzucie masz "przy strzelaniu krótką serią całkiem przeciętny". Chyba, że przez "krótka seria" masz w tym przypadku na myśli jak najszybsze prowadzenie ognia pojedynczego.


Edit: W tabelce do FR F1 masz "samopowtarzalny", zamiast "powtarzalny". W opisie masz już prawidłowo zamek czterotaktowy.


P.S. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za wyłapanie błędów.
 

Ostatnio edytowane przez Drachen : 03-03-2023 o 12:30. Powód: Dodanie informacji
Drachen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem