Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2023, 12:12   #335
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- No cóż… to ja się będę zbierała… - Nico wyglądała na wyraźnie przybitą. Trochę jej też drżały ręce i głos – No to… papa… - nawet nie pomachała nikomu na pożegnanie, tylko wyszła szybkim krokiem ze spuszczoną głową. Za nią, wyjątkowo w milczeniu, wyleciał kruk.

- Diano… - zaczął Angus, wstając – Przykro mi, że nasza relacja kończy się w taki sposób. I naprawdę, przykro mi za wszystko, co tutaj zaszło. Możliwe, że powinniśmy się zachować lepiej. Jakby co, znasz mój numer, jestem pod nim dostępny… no to na razie – uścisnął dłoń Dianie, skiwnął reszcie głową i zaczął się zbierać.

- A tak w ogóle – rzucił na odchodne Deanowi i Ari – ładnie razem wyglądacie. Długo już jesteście razem? - wysilił się na uśmiech, po czym wyszedł, zostawiwszy wcześniej pieniądze na stole na rachunek i napiwek.

Wszystkie oczy w restauracji były zwrócone ma młodych herosów. Nie zdawali sobie wcześniej sprawy, jak wielkie zamieszanie wokół nich się rozpętało.
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem