Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2023, 22:21   #270
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Wiekszosc posta udało mi się napisać w robocie, jak była luźniejsza chwila. Żal nie skorzystać, często się nie zdarza W domu już dokończyłem. Mam nadzieję, że teraz będzie mi łatwiej pisać, ale jak napisała Tildan, psychicznie jestem jakiś taki wypruty, fakt teraz nieco jest lepiej, ale dalej nie jest to pełnia moich sił.

Wracając do tego co było wcześniej, a nie komentowałem. Ja w takim planowaniu chętnie bym brał udział, na początku nawet się rozpisałem, ale później padło u mnie na gorszy okres i przez długi czas nawet nie zaglądałem na forum, ani nigdzie. Więc na przyszłość jak będzie podobna sytuacja, to weź poprawkę że ja nie odzywałem się, bo tego nie lubię, a po prostu cokolwiek by nie było, to cięższy byłby ze mną kontakt.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem