Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2023, 13:52   #6
Drachen
 
Drachen's Avatar
 
Reputacja: 1 Drachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie cośDrachen ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
https://www.imfdb.org/wiki/Main_Page
Nie jest to co prawda stricte to o co pytasz, ale polecam.
Znam i korzystam choćby do pomocy przy identyfikacji broni w różnych grach, gdzie twórcy wstawiają nazwy fikcyjne (choćby Soldier of Fortune) albo w ogóle rzucają ogólniki typu "pistolet".

Cytat:
Napisał Marrrt Zobacz post
Sukces towarzyski murowany
Raczej uznanie za dziwaka


Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Cóż... Moja praktyka sesyjna podpowiada mi, że Gracze mają różne zachcianki, preferencje i punkt widzenia na spluwy i inny sprzęt i takie ściągawki mogą dać im jakiś punkt zaczepienia i ramy jakie są w danym systemie czy sesji. Ale jak już dochodzi do uzycia sprzętu to raczej po prostu go używają.
To fakt. Ale jak mają czarno na białym napisane, że dana broń jest powszechnie uważana za zawodną, to potem nie mogą protestować, gdy po całym dniu taplania się w moczarach i olaniu czyszczenia broni, spluwa zatnie się przy pierwszym strzale, że złośliwy MG coś sobie wymyślił.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Zaś przy półautomatach to szybkie pociąganie spustu raz za razem bez odrywania broni np. na przeryglowanie czy przeładowanie. W tak szybkim ogniu przy broni samopowtarzalnej też można uzyskać sporą gęstość ognia.
Tak podejrzewałem.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Tak, takie błędy mogą się zdarzać jak to człowiek sam robi ręcznie i na zasadzie "kopiuj-wklej-edytuj" to coś można np. zostawić z opisu poprzedniej spluwy
W sumie nie ma się czego wstydzić. W takim D20 Modern Weapons Locker, który jednak jest produktem komercyjnym, więc powinien spełniać jakieś standardy i ponoć przeszedł korektę przed wydaniem, w opisie jednej z broni są 2 zdania,które właściwie sobie przeczą i pomylono co najmniej 2 ilustracje (być może więcej,ale nie jestem takim ekspertem, żeby wszystko rozpoznawać po samym wyglądzie).

I tak, widziałem twoją kampanię JA. Wygląda ciekawie.
 
Drachen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem