Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2023, 00:07   #349
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 47 - 2520.05.15 abt (2/8); ranek

- Oki to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta do pt. 03.10. Czyli jest 5 dób na sklecenie posta :>


Stan zdrowia:


Greta Herschel 8/16; s.ranny (mod -20);


PZ


Budżet wspólny 36 PZ

- Greta 255 PZ


PD


- Greta 5 PD za wrzucenie posta

- Greta 5 PD za zagajenie do Lothara

- Greta 5 PD za odegranie gorączki bitewnej

- Greta 10 PD za decyzyjność co dalej

---





Razem:


- Greta 1580 + 25 = 1605 PD


---





@Wszyscy


- Oki, to w tej turze minęło parę akszynowych chwil. Na tyle mało, że dalej jest ta sama pora.


- To poszło 3 Tury walki nim gobliny zrejterowały. Wcześniej jednak udało im się zranić zauważalną część górskiej wycieczki.


- Całościowo wycieczka ma ok pół tuzina:

Petra - 6/15 HP (mod -20); OP 8+; br.ręczna; lekka kusza
Inez (konno) - 14/14 HP (mod 0); OP 9+; br.ręczna; straszna maska
Eryk - 9/14 HP (mod -10); OP 9+; br.ręczna; łuk
Góral 1 - 11/12 HP (mod 0); OP 9+; br.ręczna; łuk
Góral 2 - 12/12 HP (mod 0); OP 9+; br.ręczna; łuk
Lothar - 5/13 HP (mod -20); OP 9+; br.ręczna; łuk
Greta - 8/16 HP (mod -20); OP 9+; br.ręczna; łuk



- Na koniec mojej tury jest krótko po walce. Większość goblinów zwiała więc na pobojowisku jest 1-2 ich zabitych. Inez zaczyna robić obchód i opatrywać rannych. Koń Petry był w stanie krytycznym i trzeba było go dobić. W końcu Lothar przypomniał sobie o "pakunku" jaki widzieli z Gretą tuż przed zasadzką i okazało się, że to jakiś pielgrzym/mnich/pustelnik.


- W tej turze bym chciał wiedzieć co Greta porabia tuż po walce. I ewentualnie plany czy sugestie na resztę dnia.


---


- I chyba tyle ode mnie na tą turę Jak coś nie byłoby klarowne i potrzebne do napisania posta to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline