Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2023, 11:23   #87
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak. Przekleństwo wchodzi bez rzutów. Natomiast gdy je na sobie ma, to każde Twoje trafienie dodaje dodatkowe 1k6 obrażeń. Jeżeli nie trafiasz, to nic się nie dzieje.

On teraz ma utrudnienie do testów siły (ale nie do trafienia, do trafienia ma utrudnienie z Vicious Mockery, które dała Quezane). Czyli gdyby chciał kogoś chwycić i miał wykonać test na atletykę, to rzuca dwiema kośćmi k20 i wybiera gorszy wynik. W walce tylko atletyka ma znaczenie, ale Hex ma też spore znaczenie poza walką (o czym wiele osób zapomina).

Kiedyś jeden łotrzyk uciekał po dachu i rzucił na ścigającego go stróża prawa hex. Wybrał zręczność. Seria kolejnych rzutów na akrobatykę spowodowała, że strażnik spadł i się połamał.

Nie samymi obrażeniami wygrywa się starcia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline