Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2023, 11:10   #839
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Post przybity Trochę gadaniny ożywiającej opisy, deklarki też są choć w ogólnych zarysach, bo Carsten strategiem nie jest, jedynie sugeruje wydanie bitwy nocą. Pomyślałem też El Majstero o podwyższeniu statów, może ODP, ZR lub SW? Co o tym sądzisz? I na koniec trochę pochwał - efektowna sesja Mistrzu widać Twoje starania, dbanie o klimat, niebanalne pomysły. Zauważyłem, że moje ostatnie wpisy też są dość mocno rozwinięte, dobrze się bawię i czuję niemal jak na początku przygody w Porcie Wyrzutków
- Dzięki za dobre słowo Miód na misiowe serce taka pochwała i bardzo mnie to motywuje a i sprawia przyjemność jak ta pisarska robota nie idzie do kosza a nawet może komuś sprawić przyjemność

- A to, że posty za Carstena są dłuższe i rozbudowane to widać zmianę, na plus moim zdaniem

- Co do deklarki w sprawie sugestii, szpoko, będę miał na uwadze

- A co do PD-kowania postaci to ODP może być, bo każdy dmg przechodzi przez WYT czyli pośrednio ODP no i są testy na gojenie ran. No i to byłałby ostatni rozwój ODP na tą sesję bo też już górny limit czyli 65>70.

- SW też może być bo był test strachu przed starciem z demonami. Też ostatni bo 65>70.

- I właściwie reszta statów też bo właściwie już niezbyt Wam obu zostało co do rozwoju z cech głównych. Jakieś umsy proste albo zdolności może byście pomyśleli. Albo jak ktoś ma pomysł na co by można wydać PD-ki to czekam na sugestie



Cytat:
Ja może bym dla odmiany w tej kolejce trochę z doca skorzystał żeby z NPC'ami pogadać. Tylko nie mogę znaleźć tego co wcześniej używaliśmy.
- Tu jest link: https://docs.google.com/document/d/1...GhUPdqIl4/edit

- W razie czego jest też podany w drugim poście w tym z FAQ. Na samej górze.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline