Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2023, 21:56   #114
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
No akurat jak teraz tworzyłem swojego posta to leciałem po kolei po tych co powstały od ostatniej aktywności, która była dosyć dawno to i zdarzyłem zapomnieć co się działo. Akurat Ror nie ma pojęcia co które zrobiło, więc równocześnie może uznać słowa jej i jego za prawdziwe. I w sumie ona nie ma pojęcia kto z nich był pierwszy, więc skoro Donovan ją poprawia, uznaje że mówi prawdę. A co do pierszeństwa to według mnie żadne z nich jeszcze nie jest pierwsze, bo żadne z nich nie ma maskotki. Na dowód cytat mistrza:

Cytat:
Drużyna żółta ruszała więc rozentuzjazmowana w stronę ostatnich zadań. Donovan i Quezane dowiedzieli się, że muszą znaleźć chodzący krzak, który da im maskotki, zaś Perci, Tig i Ror czekał występ na scenie i nurzanie rąk w płynnym świetle. Wszystko zapowiadało się świetnie. I mieli dużo czasu do zachodu słońca.
A po tym rozpoczęła się walka. W komentarzach Mi Raaz już dał znać co faktycznie wylosują, ale postacie jeszcze tam nie były.

Przy układaniu trasy wziąłem pod uwagę jedynie to, że Queazane kieruje się wyłącznie do Hali Wyroczni. Bezpośrednio po tym jak o niej usłyszała, odkręciła się i poszła, więc chyba naturalne było uznać, że pojdzie właśnie tam. Późniejsze kroki były jedynie domysłem. Zawsze eladrinka mogła pójść później na zachód. Udała się jednak na północ i wschód - co logiczne tam była scena i zielone punkty oraz ostatnie niewiadome pomieszczenie, o których wiedziała jedynie trójka pomagająca w kafeterii.

Jeżeli chodzi o to, to chyba sobie nawet ocierania o meta grę nie zarzucę, jednak wezmę twoje słowa pod uwagę przy kolejnych postach. Ogólnie staram się tego nie robić, a jak niż to zapewne nie celowo.
 
Elenorsar jest offline