Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2023, 07:31   #119
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No tak Alex, nie mogę nic innego, jak przyznać Ci rację.

W sumie krzaki są trzy w obu ogrodach.

Chronologia z wpisu #115 jest chronologią jakiej używałem w moim poście sesyjnym.

Ta "teleportacja" wynikła z kwestii zgrania Waszego czasu i pominąłem kompletnie ogród, który mieliście po drodze. Tak bardzo skupiłem się na tym, żeby wrzucić Was razem, że zwyczajnie zapomniałem jak wygląda ta część mapy. Kolejne już niedopatrzenie z mojej strony... dawno nie miałem tylu wtop w jednym poście.

Zatem wedle logiki Que i Don w drugim ogrodzie zebrali maskotki i z nimi przyszli do galerii. Tam Que wcześniej niż Don złapała odznakę, więc była pierwsza.

Gratuluję.

Shartan, czy będziesz tak uprzejmy i zedytujesz swojego posta? To znaczy Donovan nadal może utrzymywać, że był pierwszy. Ewentualnie, że był to remis. Jednak nie będzie to mieć oparcia w faktach.

Ponieważ w takich okolicznościach debata między Donovanem a Quezane miałaby miejsce w galerii, to każdy ją słyszał i każdy może zareagować.

W moim kolejnym poście pojawi się ktoś z profesorów sprawdzając co się stało, więc nie rozchodźcie się jeszcze.

Na przyszłość, gdy będą takie wątpliwości to wrzucajcie komentarze wcześniej lub piszcie PW. Każdy z nas jest tylko człowiekiem, może czegoś zapomnieć, pomylić, nie zauważyć... a tutaj na skutek niewielkich błędów nastąpiła ich propagacja i niczym kula śnieżna wszystko urosło i zgniata nam koniec kolejki.

Mam nadzieję, że po tym trudnym początku dalsza sesja pójdzie już gładko.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 09-03-2023 o 07:34.
Mi Raaz jest offline