Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2023, 08:43   #8
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Quantum Zobacz post

Avatary w rameczkach sam wstawię Wam do panelu, gdy tylko się pojawi.
Witam wszystkich również. Floriana miałem chyba okazję przez moment spotkać w jednej z sesji i to chyba właśnie u Quantuma. Tak samo Dagmar. Doriana chyba spotkałem w sesji u Alex. Znaczy się chyba jestem już obyty na tym forum

Pamiętajcie, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać prowiant! Ryży może robić za drużynowego kucharza, ale do garnka musicie mieć co włożyć! A poza tym w trakcie gotowania ilość jedzenia zawsze się zmniejsza, więc warto mieć zapasy!

Ale żeby nie było, machanie chochlą i wrzucanie warzyw do gara nie jest główną profesją mojego niziołka mimo, że kociołki i inne utensylia ze sobą wozi! Co prawda mieczem nie włada specjalnie dobrze, ale procą ciska nienajgorzej, a i na kucu ciężka samopowtarzalna kusza się znajdzie.
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 09-03-2023 o 08:46.
Gladin jest offline