Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2023, 12:06   #9
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Powiedziałbym Florianowi "Z wzajemnością", ale nie muszę. I w sumie jeszcze nie mogę. Aro, fajnie będzie z Tobą zagrać. Tym razem po drugiej stronie barykady, w sensie jako PC a nie MG.
Nawzajem. Wiele wody upłynęło od pierwszego i dotąd jedynego razu, jak graliśmy razem jako współgracze (olaboga, to już niemal dekada!). Ciekawym tego Twojego Don Kichota.


Cytat:
Napisał Bellatrix Zobacz post
Aro, jak robimy z naszymi postaciami? Znają się z jakiejś wcześniejszej przygody, czy pozostawiamy im carte blanche? Mi to w sumie obojętne.
Mi w sumie też. Mogą jak najbardziej się kojarzyć, w tym wydaniu Florian spędził nowicjat podróżując po południowo zachodnim Imperium (Reikland, Wissenland, Averland) i niosąc pomoc potrzebującym zanim otrzymał święcenia kapłańskie w Altdorfie, więc mogli jak najbardziej gdzieś na siebie wpaść. W te strony to przywiała go pielgrzymka do Couronne, ale z jakiejś przyczyny nie poszedł "oficjalną" trasą z Altdorfu, tylko okrężną, przez Przełęcz Szarej Pani.
 
Aro jest offline