Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2023, 17:03   #234
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Hello, to ja… Gah… Tak, wiem, tak niefajnie zniknęłam na długo… Pewnie powinnam się trochę odezwać i czuję się idiotycznie, że się nie odzywałam, ale zdarzyła się nam w rodzinie nagła tragedia i po prostu nie miałam na nic siły… Po prostu siadałam do kompa, patrzyłam na to i nie miałam siły nic napisać… Przepraszam za zniknięcie i mi głupio. Stęskniłam się, tylko pytanie czy jest sens to zbierać i wszczynać na nowo dalej…? Nie chciałabym znikać tak nagle, ani tak bez słowa kończyć, więc chcę tylko żebyście wiedzieli, że to nie Wasze wina, lol Po prostu tak jakoś wyszło… V_V Jeśli jest dla kogo iść dalej, to zawsze warto iść dalej Chętnie się ogarnę i pozbieram się i poukładam się dalej w razie czego jeśli jeszcze nadal się Wam nie znudziło. Może drobna przerwa dobrze zrobiła. Nic nie trwa wiecznie, w razie czego jestem otwarta na różne opcje… Jeszcze raz sory za tak długą przerwę…
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline