Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 00:59   #235
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
Spoko nie ma sprawy.
To teraz ja się głupio czuje, że troche się zniecierpliwiłem. Nie myślałem, że powodem zniknięcia była rodzinna tragedia, przepraszam.

Jeśli chodzi o mnie i Diritha, to jak najbardziej jestem za kontynuowaniem, ale nic na siłę. Tylko tyle, żeby zakończyć Diritha w walce jak można(jeśli nie będziemy kontynuować). Bo szczerze mówiąc troche mnie zastanawia czy uda sie Dirithowi ten manewr z mięsem armatnim czy nie
Ale jak można kontynuować to fajnie.
(inna sprawa, ze kto inny przygarnie Diritha? Albo gracza, który nie wyucza się na pamięć najmniejszych technicznych szczegułów zasad i nie zamierza pisać pięciu stron matematycznego dowodu na podstawie tych wyuczonych zasad tylko po to żeby sprawdzić czy nie potknął się i zabił idąc po pierwszego questa w karczmie, albo czy nie złapał za ostry koniec miecza dobywając go przy pierwszym napotkanym goblinie )
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline