Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 10:07   #142
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Super.

Prosiłbym, żebyście w panelu gracza tam gdzie link do mechanicznych kart wkleili plan zajęć (wybrane przedmioty), koło zainteresowań i stanowisko pracy (z uwzględnieniem miejsca jak w moim poście)

Widzę, że nadal nie odpowiedziałem na wszystkie kwestie Shartana.

Studiowanie na dwóch Kolegiach da mechaniczny dostęp do list czarów z obu Kolegiów.

Przedmioty są różne. Zaliczenia też będą różne. Czasem magiczne przedmioty się przydadzą. Innym razem prowadzący może zmienić w żabę niepokornego studenta. Pamiętajcie, że prowadzący również czarują. Może się zdarzyć, że piszecie coś pod czujnym okiem wezwanego beholdera
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline