Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 11:50   #145
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Strixhaven jest zamknięte dla odwiedzających. Nie ma tu hoteli jako takich, przynajmniej Wy o nich nie wiecie. Może uda się namówić jakiego studenta starszego roku na wymianę zakwaterowania? Albo może uda się zagadać do kogoś z prowadzących? I wtedy być może znajdą się jakieś opcje, ale w innym wypadku nie ma szans...
Zatem mój pierwotny pomysł z wynajęciem pokoju odpada, ale jak widać są inne opcje zdobycia pokoju.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Z koła zainteresowań można zrezygnować w trakcie semestru, ale trudno będzie dołączyć do niego w trakcie (np. Smocze szachy będą już w trakcie kwalifikacji turniejowych i nie ma gdzie wcisnąć kogoś nowego).
Te szachy mają może jakąś listę zasad? W sumie, to może być całkiem interesujące kółko skoro rozgrywany jest jakiś turniej.

Pokoju nie można wynająć, a jak, to jest z posiłkami? Chodzi mi o, to czy mógłbym np. wykupić abonament na posiłki czy coś w tym rodzaju w tej Tawernie "Koniec Łuku"? A jeśli tak ile by, to mniej więcej kosztowało?

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Studiowanie na dwóch Kolegiach da mechaniczny dostęp do list czarów z obu Kolegiów.
Całkiem przydatny bonus.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Niestety nie ma klubu astronomicznego.
Skoro czegoś nie ma, to może można stworzyć? Moglibyśmy utworzyć jakieś własne kółko zainteresowań?
 
Shartan jest offline