Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 11:59   #146
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Z szachami to nie znam zasad, ale jeśli pójdziecie w tym kierunku, to się douczę:P

Wiesz, każde koło ma coś. A to jakąś sztukę, a to turniej szachowy, a to jakiś projekt artystyczny. Coś się w tych kolach robi, a nie jak w pracy zbija bąki

Co do abonamentu na jedzenie: śniadania odpadają (chyba, że w kawiarence w Biblioplexie, albo w kawiarni FireJolt). Co do obiadów i kolacji to jak najbardziej. To byłoby do 2gp na tydzień. 1gp jeżeli byłbyś zatrudniony na Końcu Łuku. Więc tak, można nieźle żyć.

EDIT:

Już jestem mądrzejszy. Smocze Szachy rozgrywa się na trzech szachownicach o wymiarach 8 na 12 pól. Są one ustawione na trzech różnych poziomach. Poziomy nazywane są Sylf, Gryf i Smok.

Poza zwykłymi figurami szachowymi są tam też Mag, Krasnolud, Paladyn i wiele wiele innych
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 13-03-2023 o 12:06.
Mi Raaz jest offline