Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 12:27   #148
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację


Nie ma oficjalnych zasad.

Grasz na boisku w składach pięcioosobowych. Boisko jest podzielone na dwie nieprzekraczalne połowy. Gra się przy użyciu dziewięciu piłek z Pajęczego jedwabiu (spider-silk). specjalnymi kijami, do których piłki się nie przyklejają odbija się je w stronę przeciwnika. Za połowami boiska cała ściana jest pokryta pajęczyną gigantycznego pająka, do której piłki się przyklejają. Piłki ogólnie bardzo się kleją...

Gdy przekroczysz środkową linię boiska - odpadasz
Gdy przyklei się do Ciebie piłka - odpadasz.

Wygrywa drużyna, która ma aktywnych zawodników, gdy zawodnicy drugiej drużyny odpadli lub drużyna, która pierwsza umieści pięć piłek na ścianie za połową boiska przeciwników. Rozgrywa się 3 rundy, lub gra do dwóch zwycięstw (zazwyczaj wychodzi na to samo). Runda rzadko trwa dłużej niż minutę.

EDIT

A ja myślałem, że kreatywne było granie we flunkyball na studiach...
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 13-03-2023 o 12:30.
Mi Raaz jest offline