Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 13:16   #2015
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Gdybym ja się skupiła tylko i wyłącznie na tym co chce moja postać to Spoon byłby już z czapką u Camdena, bo ON zaoferował realną pomoc w uratowaniu Brusili.

No i rządy Mitry też nie specjalnie uwierały Spoona więc "jakoś" dalej byliby z Mitrą i Brusillą jedną wielką kochającą się rodziną.

Dlatego naprawdę mnie męczą próby wypracowania kompromisu zwłaszcza w zestawieniu go z twierdzeniem, że moja postać nie idzie na żadne kompromisy bo nie gra to z jej rysem psychologicznym.XD

Bo sama mam wrażenie, że staje na rękach żeby jednak swoją postać trochę "nagiąć".

No ale gra jest dla mnie trudna już po całej akcji z zabraniem artefaktów i teraz jak czytam, że w sumie to nie ma nic złego w PVP.

To w tej chwili Spoon powinien popędzić po czapkę i zanieś ją do Camdena uprzedzając go o wszystkim i stając w jego obronie z narażeniem życia.

Więc tak po prostu po ludzku waham się czy chce mi się w tą przygodę dalej grać. Bo może już faktycznie to nie ma sensu.
Rot, też staram się nagiąć moją postać. Tyle tylko, że w mojej ocenie Vampiry nie są stadne, one są bardziej jak koty, podejmują decyzję zgodnie ze swoim interesem.

Odnosząc się do przedstawionych przez GM możliwości to Cath nie akceptuje rozwiązania 4 (powrót Mitry) i jego konsekwencją będzie pvp. Pasują jej za to rozwiązania 2, 3 i 5 (wzmocnienie władzy Camarilli, chwilowa pomoc Antigenowi lub wykorzystanie chaosu, żeby pozbyć się Mitry, Camarilli i Antygenu).

Te rozwiązania w pewnym sensie wzajemnie się uzupełniają. Jeśli dobrze zrozumiałam Klejnot Nilu tez tak uważa.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline