Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 15:00   #2019
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
No tak tylko w interesie Spoona jest wskrzeszenie Mitry.;D

Tylko ja nie stawiam tego jako piorytet bo PVP, tylko szukam rozwiązania.

Ale jak zderzam się z postawą, że ja staram się znaleźć kompromis, a druga strona stoi przy swoim to nie jest to nawet kompromis a zwykłe ustępstwo.

Dlatego coraz ciężej mi jest się przekonać do dalszej gry, więc na razie cały czas sprawdzam czy to ma sens.
Cath tez szuka rozwiązań, na przykład planuje uratowac Brusillę ze względu na Spoona, i tak naprawdę ona godzi się na każde rozwiązanie poza powrotem Mitry. Ja nie do końca rozumiem dlaczego Spoon bardziej ufa obietnicom Camdena (który został przedstawiony jako przywódca słabego kultu) niż Cath, która już ma realną pomoc Arwyn i obietnicę pomocy Camarilli.

Cytat:
Napisał 8art Zobacz post
Poki co wyglada, ze opcja 5 (choc zdecydowanie najbardziej trudna) pasuje wiekszosci.
Ale gra i tak się kończy, więc możemy spróbować. Napuścić na siebie wszystkich 3 graczy. Uważam, że możemy doprowadzić do tego, że Arwyn może poprzeć nasze przejęcie władzy. W takiej sytuacji Camarilla też się może nie wtrącać, bo władza Anny została już podważona. I w takiej sytuacji moglibyśmy tworzyć w Londynie "Nowy Konstantynopol".
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline