Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 16:05   #2020
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Cath tez szuka rozwiązań, na przykład planuje uratowac Brusillę ze względu na Spoona, i tak naprawdę ona godzi się na każde rozwiązanie poza powrotem Mitry. Ja nie do końca rozumiem dlaczego Spoon bardziej ufa obietnicom Camdena (który został przedstawiony jako przywódca słabego kultu) niż Cath, która już ma realną pomoc Arwyn i obietnicę pomocy Camarilli.
Spoon chce ufać obietnicą Camdena, bo jego życie z Mitrą nie było takie złe. Miał prestiż, władze, był praktycznie rzecz ujmując nietykalny no i nade wszystko bezpieczny.

W jego wspomnieniach znajduje się przy Mitrze dlatego, że Camarilla chciała go zabić przez… mały incydent gdzie razem z Brusillą wymordowali niewielką społeczność na wyspie.

No i Camden to też coś w rodzaju kumpla z którym mógł sobie potorturować jakiś ludzi. Nie oceniał go rozumiał, miał dla niego ciekawe wyzwania.

Jedyną rysą która jakoś to zaburza jest zazdrość o Brusillę i rozbudzony przez Cath strach o nią i w tą stronę "celowo naginam" postać.

Cytat:
Napisał 8art Zobacz post
Poki co wyglada, ze opcja 5 (choc zdecydowanie najbardziej trudna) pasuje wiekszosci.
Ten plan nie zawiera uratowania Brusilli, bez pomysłu na to jak można by go zrealizować moja postać nie będzie go popierać. Bo nie ma w nim siły która mogłaby ją z antygenu odbić więc w sumie na dobrą sprawę to nie do końca wiem co nam zostaje.
 
Rot jest offline