Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2023, 17:43   #2021
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Spoon chce ufać obietnicą Camdena, bo jego życie z Mitrą nie było takie złe. Miał prestiż, władze, był praktycznie rzecz ujmując nietykalny no i nade wszystko bezpieczny.

W jego wspomnieniach znajduje się przy Mitrze dlatego, że Camarilla chciała go zabić przez… mały incydent gdzie razem z Brusillą wymordowali niewielką społeczność na wyspie.

No i Camden to też coś w rodzaju kumpla z którym mógł sobie potorturować jakiś ludzi. Nie oceniał go rozumiał, miał dla niego ciekawe wyzwania.

Jedyną rysą która jakoś to zaburza jest zazdrość o Brusillę i rozbudzony przez Cath strach o nią i w tą stronę "celowo naginam" postać.



Ten plan nie zawiera uratowania Brusilli, bez pomysłu na to jak można by go zrealizować moja postać nie będzie go popierać. Bo nie ma w nim siły która mogłaby ją z antygenu odbić więc w sumie na dobrą sprawę to nie do końca wiem co nam zostaje.
Przy założeniu że Bru jeszcze żyje to można po prostu kupić od Antigenu jej życie w zamian za Mitrę albo Annę (myślę że mogliby się na to połakomić), alternatywnie możemy doprowadzić do osłabienia Antigenu w walkach z innymi siłami i następnie przy wsparciu Arwyn odbić Brusillę. Jeśli Indianin i Spoon wcześniej by zdobyli zaufanie Antigenu np. wydając im Mitrę lub Annę mogliby zyskać potencjalnie dużo informacji które ułatwiłyby nam atak albo potencjalnie mogliby by nas tam wprowadzić bez walki.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline