Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2023, 12:20   #164
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gdy zdałem sobie sprawę jak wielką objętość ma mieć ten post stwierdziłem, że podzielę go na trzy.

Rozpoczyna się pierwsza lekcja na magicznym uniwersytecie

Powitajcie profesor Lang. Do sesji dołącza Cai. Cenię w nim przede wszystkim doświadczenie w odgrywaniu Driady z mojej innej sesji. Pierwszego posta w tej kolejce pozwólcie proszę, żeby on wstawił, a potem możecie się śmiało odnieść do zawartości lekcji.

***

Temat pracy i kółek zainteresowań będzie w kolejnym poście. Podobnie jak inne zajęcia. Przygotujcie się na interwały dwu-trzytygodniowe. Tym razem upłynęły dwa dni od Waszego przybycia na uczelnię. Koła zainteresowań jeszcze nie ruszyły. W pracach przeszliście szkolenia. Możecie je opisać.

Co do Ror i nowej przyjaciółki z dormitorium, to podeślę info na priv.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline