Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2023, 07:14   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
WFRP 2ed (E1)- Sprawiedliwość - komentarze

Witajcie moi mili.

Niniejszym otwieram komentarze, abyśmy mieli już wspólne miejsce, do omawiania problemów sesyjnych, żalenia się na świat gry, na MG oraz na wszelkie dolegliwości sesyjne. Jak zaznaczyłem w rekrutacji, chciałbym wrócić do korzeni, czyli do czasów, gdy nazywano mnie „Rzeźnik”. Tak więc bierzcie to pod uwagę. Liczę, że mnie nie zawiedziecie.

Poniżej przedstawiam ukradzione Quantum i zmodyfikowane przeze mnie …

Sprawy techniczne dotyczące Waszych wpisów:

* piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, poprawną polszczyzną.
dialogi od myślnika i kursywą. Myśli postaci w stylu angielskim (cudzysłów + kursywa),
* obrazki maksymalnie 500 pikseli, żeby nie rozwalać układu strony. Długie bloki tekstu rozbijajcie na akapity,
* mechanika po mojej stronie, ale można zaznaczać w komentarzach lub w poście w spojlerze, czy i jaki test próbujecie wykonać, przy czym odpowiednie opisanie akcji, jakiś dobry pomysł itd. może dać jakieś bonusy do rzutów, dlatego warto dokładnie opisać, co się robi.
* nie używamy doca w sesji, jak ktoś chce robić dialogi, to we własnym zakresie.
* nie obowiązuje zasada jednego posta na turę dla graczy.
* czas na odpis to 3 dni dla graczy i 2 dla mnie, chciałbym wszakże by była to szybka sesja.
* nieobecności zgłaszać. 2 nieusprawiedliwione i gracz wylatuje z sesji, w sensie BG schodzi ze sceny
* długość odpisów jaka Wam pasuje, ale bez jednolinijkowych proszę. Nie wymagam głębi i historii na pięć stron za każdym razem, fajnie jeśli napiszecie więcej niż 'to ja go tnę’, tak więc posty nie koniecznie długie, ale treściwe.
oczywiście post powinien kończyć się zrozumiałą dla mnie deklaracją, co postać chce robić.
* posty proszę z opcją [ JUSTUJ ] [ INDENT ] - [ /INDENT ] [/JUSTUJ ].
co do światotworzenia, to można to robić co się chce w granicach rozsądku i ram świata, w których gramy.
* starajcie się nie „nadpisywać” BG innych Grających, czyli nie deklarować za nich czegoś, co jest sprzeczne z ich credo.
* co napisane, to napisane, nie edytujemy postów z wyłączeniem drobnych poprawek estetycznych (zapomnienie justowania, orty etc.), dlatego tak ważne jest "nie nadpisywanie" innych postaci.
* wszelkie problemy (jeśli jakieś wynikną), rozwiązujemy jak cywilizowani ludzie, czyli na najbliższym konwencie pałą w łeb .
* punkty doświadczenia będę rozdawał co jakiś czas na PW, dzięki czemu będziecie mogli rozwijać postać.



Życzę Wam miłej zabawy. I tu i w sesji. Liczę na zacną ... śmiertelność.

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline