Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2023, 12:44   #281
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Ja też nie widzę, tylko primo założyłem, że postać kapitana jest bardziej inteligentna od prostej konstrukcji cepa sierżanta. A z rozkazami nie dyskutuje się co jest również zgodne z charakterem postaci. Dostał rozkaz do wykonania i tyle. Ale jeżeli sugerujesz, że moja postać ma podstawy podejrzewać, że przełożony postępuje w nieprzewidziany sposób (czy to jego emocjonalne zachowanie, wyrobione zdanie po błędach popełnionych w przeszłości) to wynikałoby to z wiedzy BG której nie byłem świadomy. A Wilder potwierdził z tego co zrozumiałem, że Bloch już dostał rozkaz szukania zbiegów, więc teraz sam się nieco zakręciłem, jeżeli to sugestia, że nie musiał być rozkaz Sanga?
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem