Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2023, 15:26   #71
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
Benzyna, olej, czy na czym tam jeżdżą nasze pojazdy
A może jakiś sklep z bronią? Jakiś lombard??


Jeff ma pistolet gazowy. Weźmie...


Czy przed wizytą w budowlance nie należy do nich zadzwonić?

Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
Harry nie ma planów gdzie iść, ale wie gdzie nie pójdzie i oleje sprawę.
Nie ma obrabiania małych rodzinnych sklepików, tylko te duże sieci handlowe.
Nie ma obrabiania jubilerów, sklepów z elektroniką i innymi dobrami jedynie luksusowymi. I jeśli Piotr będzie plótł jakieś głupoty o złocie jako "towarze handlowym" otrzyma firmową fangę prosto w nos od sportowca.

Jeśli

to ja się zastanawiam, czy Harry w ogóle się zdecyduje gdzieś pójść w takim towarzystwie :P.
Brzmi to, że idzie na szaber... ale nie idzie na szaber? Gdzie logika? Harry chce obrabiać markety świecąc swoją jakże rozpoznawalną facjatą?

Co do plomby w nochala... spróbuj tylko. Pomysł z Lombardem był Kerma, nie mój, a po co do lombardu jak nie złoto i srebro? Kerm, sprostuj.

Wady odgrywania przez komcie, bo się zbiera nie temu co trzeba. Ja bym to odegrał, ale gdoc nie... a w postach sesyjnych posucha, więc pewnie też nie... jak tu grać? No jak?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 22-03-2023 o 15:51.
Dhratlach jest offline